تحقیق درباره معرفي و دستورالعمل فني رقم جديد برنج شفق

مطالب دیگر:
📌آسیب‌شناسی یوگا📌آسيب هاي ماهواره📌آشنای با معماری جهان📌آشنایی با روشهای تولید انتقال و توزیع برق در مهندسی برق📌آشنایی با سنجش ازدور📌آشنایی با اثرات زیست محیطی طرح های آب و خاک و توسعه پایدارمحیط زیست 2📌آشنایی با اخلاق در پژوهش📌آشنایی با استان خراسان رضوی📌آشنایی با المانهای ساندویچ پانل📌آشنایی با انجمن حجتیه📌آشنایی با آلگوریتم📌آشنایی با بهره برداری از سپریتور روغن📌آشنایی با بیماری های قارچی درختان و میوه ها📌آشنایی با سامانه ملی زیست پزشکی و سلامت📌آشنایی با فرآیند پرستاری📌آشنایی با مبانی و اصول استانداردها و الگوهای مصرف📌آشنایی کامل با قطعات داخلی و خارجی کامپیوتر📌آشنايی با نرم افزار Expert Choice جهت تصميم گيری های چند گزينه ايی📌آشنايی با آمار توصيفي📌آشنايی با مفاهيم و کاربرد علم‌سنجی📌آشنايی با نقش‌های سنتی📌آشنايي با اصول انتخاب الکترود بر مبنای جنس فلز پایه و قطعه کار📌آشنايي با اصول انتخاب الکترود بر مبنای📌آشنائي با تاريخچه توجه سيستماتيك به ايمني و بهداشت حرفه اي📌آشنايي با تاير و استفاده بهينه از آن
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 8 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه استراتژي تحقيقات |دانلود فایل با عنوان|جِی اُ|1752362|jor
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره معرفي و دستورالعمل فني رقم جديد برنج شفق آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 8 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

استراتژي تحقيقات برنج در حال حاضر معرفي ارقام جديد با كميت و كيفيت بالا همراه با دارا بودن خصوصيات زودرسي و پا كوتاهي مي‌باشد. از ميان ارقام مختلف برنج مانند آمل سه، آمل دو، خزر، فجر، ساحل و درفك كه به جامعه كشاورزي معرفي شدند، اگر چه هر كدام از اين ارقام تحولي را در ميزان توليد در زمان خود ايجاد نموده‌اند ولي داراي اشكالاتي از نظر ديررسي، كيفيت و عملكرد بوده‌اند. رقم شفق داراي صفات مطلوبتري نسبت به همه ارقام معرفي شده مي‌باشد.

استان مازندران اولين استاني است كه كشت ارقام پرمحصول در آن توسعه پيدا كرده است و در سالهاي 1360 و 1361 با كشت ارقام آمل دو و آمل سه تحولي در ميزان عملكرد در واحد سطح و توليد استان ايجاد شده و هنوز هم مقام اول در كشت ارقام جديد معرفي شده را در كشور دارد. همين امر سبب شده كه استان مازندران از نظر توليد در مرتبه اول قرار داشته باشد. رقم شفق نسبت به ارقام نعمت، ندا و سپيد رود كيفي‌تر و زودرس‌تر بوده و نسبت به رقم فجر و ساحل داراي عملكرد بيشتر و درصد خرد برنج كمتر مي‌باشد.

بنابراين پيش‌بيني مي‌شود با توجه به خصوصيات مرفولوژي، كيفي و عملكرد، اين رقم در آينده سطح زير كشت قابل توجهي را بخود اختصاص دهد.