دانلود پاورپوینت درباره نفقه

مطالب دیگر:
📜پاورپوینت تاریخچه ccu📜پاورپوینت تب مالت بروسلوز📜پاورپوینت تبدیل سیستم عنعنوی بته یی به سیستم چیله نوع - I📜پاورپوینت تبدیلات ماتریس در 2 بعد📜پاورپوینت تحقیق درباره بیماری با گستردگی یک جهان ایدز📜پاورپوینت تداخل های دارویی در بیماران قلبی📜پاورپوینت تضمین کیفیت نرم افزار فصل 16 کتاب پرسمن📜پاورپوینت تعارض منافع در طب📜پاورپوینت تعریف بهداشت حرفه ای📜پاورپوینت تلفات دانه در كمباین📜پاورپوینت توصیه فعالیت فیزیكی در بیماریهای مزمن📜پاورپوینت تولید و فروش سیستم های كنترل از راه دور📜پاورپوینت تینا سولیوم📜پاورپوینت جمهوری خلق چین📜پاورپوینت جهانی شدن و شهرجان رنای شورت-یونگ هیون كیم📜پاورپوینت جهانی شدن بودیسم📜پاورپوینت جوش در پوست📜پاورپوینت حادثه شیمیایی📜پاورپوینت حالت گازی📜پاورپوینت حرکت شناسی و بیومکانیک توصیفی📜پاورپوینت حسابداری مدیریت (آشنایی با مفاهیم اصلی مدیریت هزینه)📜پاورپوینت خورشید و لکه هایش📜پاورپوینت داروهای مورد استفاده در ریکاوری و CPR📜دانلود پاورپوینت زیره سیاه و زیره سبز📜پاورپوینت مدیریت بحران در بخش حمل و نقل
این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 13 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین|دانلود فایل با عنوان|جِی اُ|1753509|jor
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود پاورپوینت درباره نفقه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 13 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سه نوع نفقه در اسلام :

1- نفقه ای که مالک باید صرف مملوک خود کند.

2- نفقه ای که انسان باید صرف فرزندان خود کند.

3- نفقه ای که مرد در مورد زن صرف می کند.

زن میلیونر هم که باشد نفقه اش به عهده شوهر است.

آیا زن امروز نفقه و مهر نمی خواهد؟

همانطور که نفقه پدر و مادر بر عهده فرزندان است و حق استثمار پدر را ندارند. نفقه زن هم بدست شوهر است حق استثمار ندارد.

رعایت جانب زن در مسائل مالی :

اسلام مسئولیت تأمین بودجه خانوادگی را از دوش زن برداشته اما غربيان می خواهند انتقاد کند تا به بهره کشی از زنان در امور اقتصادی برسند . در واقع اسلام نخواسته به نفع زن و بر علیه مرد یا بر عکس قانونی وضع کند. اسلام این قاعده را رعایت کرده که مرد مظهر نیاز است و زن مظهر بی نیازی است . همانطور که مسئولیت رنج و زحمات طاقت فرسای تولید نسل به نسل به عهده زن است ، کار وزحمت خرجی به عهده مرد است.

فلسفه تبلیغ علیه نفقه :

توسط شکارچیانی که می خواستند از نیاز زن سوء استفاده کنند ، یعنی اگر نفقه زن بریده شود بخاطر نیازمندی زودتر به دام می افتد .